A könyvtár újra nyitva tart!

A könyvtár újra nyitva áll! Hétfőtől csütörtökig 8:30-16:00 óráig, pénteken 9:00-13.00 óráig állunk az érvényes védettségi igazolvánnyal rendelkező olvasók rendelkezésére.

Működő szolgáltatások:

• helyben használat
  • kölcsönzés, visszavétel
  • tájékoztatás, olvasószolgálat.

Felfüggesztett szolgáltatások:

• másolás, szkennelés
  • nyilvános számítógépek használata
  • csoportszoba és Nádaskay tanulószoba használata
  • mikroszkóp és szövettani metszetek használata. További információ a http://konyvtar.univet.hu/ oldalon.

Célszerű saját eszközt magával hoznia, hogy használhassa a katalógust, az adatbázisokat, és hozzáférjen az előfizetett folyóiratokhoz és e-könyvekhez, valamint a csak elektronikusan elérhető szakdolgozatokhoz. Ezeket a tartalmakat VPN használatával otthonról is elérheti. Ha könyvet szeretne kölcsönözni, érdemes előtte a katalógusban tájékozódnia, van-e elérhető kölcsönözhető példány a kívánt műből. Ha raktárban található példányra van szüksége, kikérheti a keresett példányt e-mailben (library@univet.hu) akkorra, amikor érkezik, így nem kell várakoznia a raktári kiszolgálásra. Kérdés, kérés esetén állunk rendelkezésére a library@univet.hu címen vagy nyitvatartási időben személyesen.

Ha könyvet kölcsönözne vagy visszaadna, de nem rendelkezik védettségi igazolvánnyal, keressen bennünket a library@univet.hu címen!